loader
Ulaşım & Konaklama

Rahatınız Bizim İçin Önemli

Sago Team IVF Merkezi olarak tüp bebek tedaviniz boyunca asıl amacımız sizi stresten uzak, huzurlu ve konforlu bir seyahat sağlamaktır. Rahatınız için her şeyi düşünüyoruz!

Girne Kalesi / Girne Girne’nin tarihine büyüleyici bir bakış sağlamanın yanı sıra, denizcilik tarihinin en önemli ve iyi korunan parçalarının sergilendiği Batık Gemi Müzesine de ev sahipliği yapmaktadır.

Tedavinizi konforlu ve huzurlu bir ortamda geçirmeniz için Tüp Bebek Merkezimiz Kıbrıs’ta birçok popüler hotel ile özel anlaşmalar sağlamıştır. Bu anlaşmalar sayesinde size özel fiyatlar ve çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Özel şoför hizmetlerimiz arasında havalimanlarına, otellere ve merkezimize transferler bulunmaktadır.

Bilmeniz Gerekenler

Kuzey Kıbrıs

Dr. Münür Şago liderliğindeki Sago Team Tüp Bebek Merkezi, umutlarınızı gerçeğe dönüştürmek için Kuzey Kıbrıs’ta var olan özel bir ailedir.

Ulaşım & konaklama süreci ve tüp bebek tedavisi hakkında detaylı bilgi almak için bize WhatsApp hattımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yolculuğunuzun bir parçası olduğumuz için kendimizi ayrıcalıklı hissediyor ve sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Her daim sağlıcakla kalın…

Free Consultation
Hello! Can we help you?