loader
Umutlarınızı Koruyun!

Embriyo Dondurma

Tüp bebek tedavisi ile çocuk sahibi olmuş çiftlerin, embriyo dondurma yöntemiyle tedavisi sırasında oluşan sağlıklı embriyolarının dondurulması ile ileriki yıllarda tekrar çocuk sahibi olmak istediklerinde hem vakit hem de maliyet olarak avantaj sağlamaktadır.

Embriyo Dondurma Nedir?

Embriyo dondurma, tüp bebek tedavisi sırasında, laboratuvar ortamında sperm ile yumurtanın döllenmesi ile oluşan embriyonun yine laboratuvar ortamında dondurulması işlemidir.

Sago Team Tüp Bebek Merkezimizde bu işlem yıllardır başarı ve güvenle uygulanmaktadır.

embriyo-dondurma-tüp-bebek-tedavisi-sagoteamivf-2

Neden Gereklidir?

Tüp bebek tedavisi sonrasında, çiftler hem tedavideki başarı ihtimalini arttırmak hem de ilerleyen dönemlerde tekrar çocuk istemeleri ihtimaline karşı, embriyo transferi sonrasında, embriyo dondurma yaparak kalan embriyolarını saklayabilirler. Bu sayede yumurta donasyonu veya sperm donasyonu gibi üreme hücresinin yokluğunda ve üreme hücrelerinin dışarıdan alınması ile uygulanan tedavilerde, bir sonraki bebekleri öz kardeş olacaktır.

Bebek sahibi olabilmek için tüp bebek tedavisine başlayan ve ilaç kullanımıyla embriyo oluşma sürecini yaşayan çiftlerin, bu işlem ile birlikte bir sonraki gebelik istemlerinde hazırlık aşamalarına ve ilaç kullanımına ihtiyaçları olmayacaktır.

Bir diğer neden ise tüp bebek tedavisi sırasında önemli bir yer tutan maddiyat kısmında bu işlem ile çok daha fazla avantaj sağlayabilirsiniz.

Embriyo dondurma ve diğer tüp bebek tedavi yöntemlerimiz için bize ulaşabilir, ücretsiz danışma hattımız aracılığıyla hasta koordinatörlerimizden yardım alabilirsiniz.

embriyo-dondurma-tüp-bebek-tedavisi-sagoteamivf
Free Consultation
Hello! Can we help you?