loader
celal yesillikcelal yesillik
17:35 16 Oct 20
Ben Rahme Sacman Yeşillik.Yıllar yılı uğraştıktan sonra hamile olduğumu öğrendiğim gün ağlamanın bu kadar güzel bir şey olabileceğini tahmin bile edemezdim... Kucağındaki bebeğe sevgi ve gururla bakan bu adam Münür bey bana dünyaları verdi. Tam altı yıl bu anı beklemiştim. Görüşmelerde verdiği pozitif enerji ve telkin okadar rahatlatıcı ve inandırıcı idi hep bana ve eşime derdi ki Rahme, İsa hiç merak etmeyin birgün mutlaka bu kapıdan hamile ve çocuk sahibi olarak çıkacaksın... uzun ve meşakkatli bir yoldan geçtim. Sonunda Yağmur Ezgi şimdi bizim hayatımızda.Her kadın bu mutluluğu tatmalı bence... Hele ki yürümeye birde konuşmaya başladıktan sonra mutluluğu muz iki katına çıktı.Çocuk sahibi olmak isteyenler için ideal bir insan, doğal, kendi gibi... Onu tanıdığım için çok mutluyum...
Gamze AtayGamze Atay
10:48 01 Jul 20
Dr. Münür Şago ve ekibi randevunuzu oluşturduğunuz andan itibaren güleryüzle, ilgili bir şekilde karşılıyor. Ekipmanları ve personelleri son derece profesyonel bir kadro ile işlemlerinizi özenle takip ediyorlar. İlgi ve alakalarından dolayı kendilerine çok teşekkür ederim.
hande savtekinhande savtekin
08:03 14 Jun 20
Öncelikle belirtmeliyim ki hayatımın en doğru kararlarından biri doktorum olarak Münür bey i seçmek oldu. Münür bey e gelene dek birkaç doktor tecrübem oldu. En iyilerini seçmeye çalıştım hep. Fakat Münür bey in beni ve eşimi rahatlatması birçok konuda aydınlatması ve içtenliği diğer hiçbir doktor ile kıyaslanamaz. Kendinizi rahat ve güvende hissediyorsunuz. Her konuda size geri dönüş yapılıyor. Sorduğunuz her soru mantıklı ve açıklamalı olarak size geri dönüyor. Münür bey in yanı sıra çalıştığı ekip harika.. çok iyi bir ekip ile çalışıyor. Hemşire, ebe , sekreter vs tam anlamıyla sizin aileden biri olduğunuzu hissettiriyor. Şu an 37 haftalık hamileyim. Kısa zamanda kızımızı kucagımıza almayı bekliyoruz.Bugüne kadar bana verdikleri tüm emekler için Şago team ekibine teşekkür ederim. İyiki şago team ☺️
Arya Duru TandoganArya Duru Tandogan
10:06 13 Jun 20
En büyük şansım mükemmel Dr. Münür Sago, istanbulda 4 kez tüp bebek tadavisi gördüm bir sürü dr' ye gittim , 12 miyomla ve ameliyat olsam bile sonrasında bebeğinin olmasının çok zor olduğu söylendi. O sırada tanıştım Dr. Sago'yla hepsinin tersine olacağını söyledi. Iyi ki ona inandım ameliyat bile olmadım. Uzman ve samimi bir kadrosuyla stressiz bir süreç geçirdim. Şuan 32 aylık dünya guzeli kızım var. Bence en önemlisi Dr. Sago'nun dürüstlüğü, yüreği ve insanlığı 9 ay boyunca İstanbulda yaşadığım halde sürekli bizimle ilgilendi ve takip etti. Hastanede yattığım günlerde sürekli aradı sordu. Mucizeyi bana yaşattığınız için binlerce kez teşekkür ederim. Iyi ki sizi tanıdım.
Ayşegül DönmezAyşegül Dönmez
09:13 13 Jun 20
Harika bir doktor, harika bir ekip! 1. Hamileliğimi ve ikinci hamileliğimi özveri ile takip eden; Münür bey ve ekibine sonsuz teşekkürler. Doktorunuz Münür bey ise güvenilir ellerdesiniz demektir..
js_loader
Videoyu oynat
Ayşe Ermin

Merhabalar ben Ayşe Ermin. 1yıl önce tüp bebek tedavisi görüp ikiz kız bebeklerimize hamile kaldım. Doktorumuz Münür Şago Bey ile birlikte hamilelik sürecim çok mutlu ve sağlıklı bir şekilde geçti. Şimdi şuan bebeklerim 06/03/2019 1 yaşında olacaklar😊🙏❤️Doktorumuz Münür Şago beyden ve ekibine çok teşekkür ediyorum herşey çok güzeldi. Doktorum Münür Şago beyden çok memnunum.

Suzan Kasap

Merhaba, ben Suzan Kasap. Elvin melek bebeğin annesi. O kadar çok zor bir hamilelik geçirdim ki 9 ay boyunca her gün kusma, yemek yememe ve vücudumun rahatsızlıklarından dolayı çok problem yaşadım. Doktorum Münür Beydi eğer o olmasaydı ve bana güven vermeseydi dünyam başıma yıkılabilirdi iyi ki doktorum münür bey ve Sago Team ekibini tercih etmişim onlar sayesinde kendi sağlığıma ve yavrumu kucağıma alabildim herşey için çok teşekkür ederim iyi ki varsınız ♥

Dervişe Sercan

Bir annenin en savunmasız ve en hassas dönemleridir hamilelik… Bu durumu üç kez deneyimlemiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki Münür Şago bey bu işte mucizeler yaratan bir duayen. Rahatlayıcı konuşmalarıyla bana güven veren tüm doğum serüvenimiz boyunca bir telefonum kadar uzağımda olan doktorum, küçük mucizemin sağlıkla dünyaya gelişlerine yardımcı olduğunuz için size ne kadar teşekkür etsem azdır.

H.Ö.

Benim için herşeyden önce “GÜVEN” gelir… Ve çok değerli varlığım bebeğim için çıktığım yolda, doktorum Münür Şago’yu da bu yüzden kendime rehber olarak seçtim. Ona hep güvendim ve hamileliğim boyunca onun yönlendirmeleri ile rahat bir süreç yaşadım. Şükür ki herşey yolunda gitti ve doktorumun da özverisiyle normal doğum yaparak bebeğime kavuştum. Formül basit: Önce doktoruna güven, ayrıntılara takılma ve bebeğine sağlıkla kavuşmak için elinden geleni yap!

B.G.

Sizi tanıdığıma şükürler olsun iyi ki varsınız çocuk yapma şansım hiç yoktu, umudum bitmişti ama Dr. Münür Şago hoca sayesinde ben çocuk sahibi oluyorum hamileyim 🤗 Kıbrıs'ta bir tane, Kıbrıs'ın en başarılı doktoru çalışan ekibiyle muhteşemler her konuda Münür hocamı anlatmaya kelimeler yetmez ki. Uzmanlığı başarısı iyiliği güler yüzü anlatamıyorum dört dörtlük yaa kelimeler yetmiyor. Rabbim ona her şeyin güzelini nasip etsin🙏 onu çoooook seviyorum iyi ki var.

Free Consultation
Hello! Can we help you?